СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Сенің жеке физикалық мүмкіндіктерің.

Категория: Физкультура

Нажмите, чтобы узнать подробности

 

Қысқа мерзімді жоспар

 

Пәні:   Дене шынықтыру.                     Мектеп: Пенжім ОМ

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:    1.3.  Гимнастикалық жаттығулар арқылы шығармашылық

                                                                 және сыни тұрғыдан ойлау

Күні:                                                       Мұғалімнің аты-жөні:  Анаш.О.О.

Сынып:  1 б                                           Қатысқандар саны:       Қатыспағандар саны:

Cабақ тақырыбы

Сенің жеке физикалық мүмкіндіктерің.

Оқу мақсаты

1.2.2.2.  Әрекет мақсаттарына қол жеткізу үшін өз бетінше қалай жұмыс істеу керек екендігін білу

1.2.5.5.  Өзінің шығармашылық тапсырмаларының күшті жақтарын және жақсартуды қажет ететін жақтарын іздеу және бақылау

Оқу бағдарламасына  сілтеме

2.2. Команда жетекшісінің рөлін кезектесіп орындау арқылы мақсаттарға қол жеткізу үшін өз бетімен және бірлесе жұмыс істейді 

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:.

 жарыс ойындарына қатысып бойындағы  күш-жігерді арттырады.

Көптеген оқушылар:

Жарыста қарсыласты жеңу үшін орындауға  тиісті қимыл  әрекеттері орындау .

Кейбір оқушылар:.

Дене қозғалысы барысында  қауіпсіздік ережелерін сақтайды

Жетістік критерийлері

• Дене  жаттығуларын  орындау  барысында  туындайтын

тәуекелдерді  атайды

Тілдік  мақсаттар

 

  Кеңістік, бағыт  жылдамдық, баяу .  тізе, аяқ, іш, арқа, қол,

 байланыс, идеялар, іс-әрекеттер, бірізділік , ептілік,  тепе-теңдік,  үйлесімділік,  күш, жылдамдық .өрмелеу.

Құндылықтарды дарыту

- Сыйластыққа  тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыстар

 Өзін-өзі тану  пәні

 

Сабақ барысы

Б = бүкілсыныптық жұмыс Жж = жұптық жұмыс Тәж = оқушы тәжірибесі Ф = формативті бағалаудың мүмкіндіктері Т = топтық жұмыс Ж = жеке жұмыс К = оқытушы көрсетеді.

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған

іс-әрекет 

 

Ресурстар

Сабақтың басы

(10 мин)

Б.С.К. Жағымды орта қалыптастыру.

Б.С.К. шаттық шеңберін қуру.

Т.Ж.К мақсатын қуру.

Іс-әрекетке 

арналған кең алаң.

Сабақтың ортасы

(25 мин)

 

 

 

 

Сәлемдесу. Сапқа   тұрғызу. сабақ барысын түсіндіру. Қауіпсіздік және тәртіп ережелерін  сақтау  керек  екендігін айту.

Жалпы  дамыту  жаттығулары:  залды   айланып  жайлап  жүру,

жүгіру жаттығулары:, тізені  биік  көтеріп  жүгіру,

оңға  және  солға  қарай  тіркеме  адыммен  жүгіру, артпен  жүгіру, баяу  жүру. баяу жүріспен терең тыныс алып демді қалыпқа келтіру.

Жұптаса отырып,  жаттығуларды орындап көрсетеді. Бұл  жаттығуда қарсыласты жеңу үшін қандай қасиет басым болу керек?

  

 

Дескриптор  Білім алушы

- қарсыласты жеңу үшін қажетті  қасиеттерді атайды;

- күштілікті қалыптастыруға бағытталған  жаттығулар түрін

көрсетеді. 

Кең  алаң. 

ысқырғыш,

Эстафеталық

таяқшалар,

кедергілер,

 

 

Сабақтың соңы

(5 мин)

Сәттілік рефлексиясы  Мен қалаймын .Мен тырысамын . Менің қолымнан келеді.

 

 

оқушыларға қалай  көбірек қолдау көрсетуді  жоспар-лайсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Қозғалыс сапасын жақсарту

тәсілдерін қолдану.Әртүрлі қозғалыс –тірек тактика-

ларын қолдану.

Оқушылардың өз бетінше, жұппен тапсырма бойынша жұмыс істеуі, өз бетінше қателерін түзеу, еркін ойларын жеткізу.

қауіпсіздік ережесі сақталуын

қадағалау.

Сабақ бойынша рефлексия

 

 

- Сабақ мақсаттары мен оқу мақсаттары дұрыс қойылған.

- Оқушылардың барлығы мақсатқа  жетті.

-Сабақ уақыттары сақталды.

Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:.

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?

1:

2:

 

         

                                              

                                          Оқу ісінің меңгерушісі                            Тоқтарбекова Г.Қ.

 

Просмотр содержимого документа
«Сенің жеке физикалық мүмкіндіктерің.»




Қысқа мерзімді жоспар


Пәні: Дене шынықтыру. Мектеп: Пенжім ОМ

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 1.3. Гимнастикалық жаттығулар арқылы шығармашылық

және сыни тұрғыдан ойлау

Күні: Мұғалімнің аты-жөні: Анаш.О.О.

Сынып: 1 б Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Cабақ тақырыбы

Сенің жеке физикалық мүмкіндіктерің.

Оқу мақсаты

1.2.2.2. Әрекет мақсаттарына қол жеткізу үшін өз бетінше қалай жұмыс істеу керек екендігін білу

1.2.5.5. Өзінің шығармашылық тапсырмаларының күшті жақтарын және жақсартуды қажет ететін жақтарын іздеу және бақылау

Оқу бағдарламасына сілтеме

2.2. Команда жетекшісінің рөлін кезектесіп орындау арқылы мақсаттарға қол жеткізу үшін өз бетімен және бірлесе жұмыс істейді

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:.

жарыс ойындарына қатысып бойындағы күш-жігерді арттырады.

Көптеген оқушылар:

Жарыста қарсыласты жеңу үшін орындауға тиісті қимыл әрекеттері орындау .

Кейбір оқушылар:.

Дене қозғалысы барысында қауіпсіздік ережелерін сақтайды

Жетістік критерийлері

• Дене жаттығуларын орындау барысында туындайтын

тәуекелдерді атайды

Тілдік мақсаттар


Кеңістік, бағыт жылдамдық, баяу . тізе, аяқ, іш, арқа, қол,

байланыс, идеялар, іс-әрекеттер, бірізділік , ептілік, тепе-теңдік, үйлесімділік, күш, жылдамдық .өрмелеу.

Құндылықтарды дарыту

- Сыйластыққа тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыстар

Өзін-өзі тану пәні



Сабақ барысы

Б = бүкілсыныптық жұмыс Жж = жұптық жұмыс Тәж = оқушы тәжірибесі Ф = формативті бағалаудың мүмкіндіктері Т = топтық жұмыс Ж = жеке жұмыс К = оқытушы көрсетеді.

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған

іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

(10 мин)

Б.С.К. Жағымды орта қалыптастыру.

Б.С.К. шаттық шеңберін қуру.

Т.Ж.К мақсатын қуру.

Іс-әрекетке

арналған кең алаң.

Сабақтың ортасы

(25 мин)




Сәлемдесу. Сапқа тұрғызу. сабақ барысын түсіндіру. Қауіпсіздік және тәртіп ережелерін сақтау керек екендігін айту.

Жалпы  дамыту  жаттығулары:  залды   айланып  жайлап  жүру,

жүгіру жаттығулары:, тізені  биік  көтеріп  жүгіру,

оңға  және  солға  қарай  тіркеме  адыммен  жүгіру, артпен  жүгіру, баяу  жүру. баяу жүріспен терең тыныс алып демді қалыпқа келтіру.

Жұптаса отырып, жаттығуларды орындап көрсетеді. Бұл жаттығуда қарсыласты жеңу үшін қандай қасиет басым болу керек?


Дескриптор Білім алушы

- қарсыласты жеңу үшін қажетті қасиеттерді атайды;

- күштілікті қалыптастыруға бағытталған жаттығулар түрін

көрсетеді.

Кең алаң.

ысқырғыш,

Эстафеталық

таяқшалар,

кедергілер,



Сабақтың соңы

(5 мин)

Сәттілік рефлексиясы Мен қалаймын .Мен тырысамын . Менің қолымнан келеді.



оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспар-лайсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Қозғалыс сапасын жақсарту

тәсілдерін қолдану.Әртүрлі қозғалыс –тірек тактика-

ларын қолдану.

Оқушылардың өз бетінше, жұппен тапсырма бойынша жұмыс істеуі, өз бетінше қателерін түзеу, еркін ойларын жеткізу.

қауіпсіздік ережесі сақталуын

қадағалау.

Сабақ бойынша рефлексия



- Сабақ мақсаттары мен оқу мақсаттары дұрыс қойылған.

- Оқушылардың барлығы мақсатқа жетті.

-Сабақ уақыттары сақталды.

Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:.

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?

1:

2:


Оқу ісінің меңгерушісі Тоқтарбекова Г.Қ.




Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!