СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Коучинг на тему исследование урока

Категория: Всем учителям

Нажмите, чтобы узнать подробности

Коучинг на тему "Пошаговые действия Лессонс стади" на казахском языке

Просмотр содержимого документа
«Коучинг на тему исследование урока»



Коучтің аты жөні: Наурызова Алмаш Сагыновна


Қарғалы №4 орта мектебі

Күні: 18.10.2022



Коучинтің тақырыбы: «Сабақты зерттеудің қадамдары қалай жүреді?»

Мақсаты:

Сабақты зерттеудің нақты қадамдарын, жолдарын қарастыру. Мұғалімдердің кәсіби дамуында зерттеу жұмыстарының маңыздылығын анықтау, ашық сабақ пен LS айырмашылығын айқындау.

Күтілетін нәтиже:

Сабақты зерттеудің нақты қадамдарын игереді, сабақты зерттеу жолдарын, маңыздылығын түсінеді. Талдайды, ажыратады, салыстырады.




Басты идеясы:

 Визуалды және ауызша түрдегі негізгі ақпарат ұстаздардың тәуелсіз ойлауына және олардың ой қорыту,  өзіндік түсініктеме беру қабілетіне ықпалын тигізеді. Топпен болашақта оқушыларды   зерттеу сабағын жүргізудегі тиімді жолдарын қарастырады.      

  

Уақыты

Коучниг сабақтың барысы

Коучтің іс -әрекеті

Қатысушылар іс -әрекеті


1мин





5мин
































13 минут







7 мин






2 минут










Коучингтің басы



Кіріспесөз          






Сергіту сәті.

Топқа бөлу

















Ортасы













































Соңы

Рефлексия


Құрметті мұғалімде «Сабақты зерттеудің қадамдары қалай жүреді?» атты  тақырыпта жүргізілетін коучингке қош келдіңіздер!                          

Алдарыңыздағы тұрған қағаздардағы сөздерді таңдай отырып «Көңілді күн» әнінің көрсетілімі қосылғанда сәйкес келетін сөз тіркестерімен жұп бойынша топтасып, өздеріңізді бір билеп сергіп алып орындарыңызға жайғассаңыздар! Рахмет! 


«Еліміздің ертеңі — білімді ұрпақтың қолында, білімді ұрпақтың тағдыры – ұстаздардың қолында  — демекші құрметті мұғалімдер дамыған елдің қатарына қосылуымыз үшін білімді ұрпақты дайындау үшін мұғалім қауымы шебер болу керек деген ойдамын.

—  Құрметті әріптестер, енді бәріңізге   «Сабақты зерттеудің қадамдары қалай жүреді? тұрғысынан тапсырмалар беріледі, сол тапсырмаларды орындауларыңызды сұраймын.

Топтарға берілетін тапсырмалар:


1. Lesson Study-дің басты  мақсаты қандай?


2. Lesson Study  сабақта қалай жүргізіледі


3. Бірінші Lesson Study-ді жоспарлау және «бақылаудағы» оқушыларды анықтау


4. Lesson Study-ден кейінгі талқылау  (сабақтан кейін бақылаудағы оқушылардың пікірін білу)


«Сабақты зерттеудің қадамдары қалай жүреді? атты тақырыпқа кластер құру. Бүгінгі коучинг —  сабақ бойынша қорытындылайды. Топтардың кластер құруына  коучинг — сабақ бойынша кластер құруына бағыттайды. Топтар кластерлерін қорғайды

Топтарға бір -бірлерін бағалауды ұсынады Әр топтар кезектесіп,  өзара бағалау арқылы пікрілерін айтады.

Топтар бір - бірін бағалайды.

Әрбір қатысушы жеке жұмыс. Яғни, екі тілек пен бір ұсыныс қалдырады.

Блоб ағашы арқылы кері байланыс жасалады.








Яғни, топқа бөліне отырып, сергіту сәті жүргізіледі.

Мұғалімдер арасында психологиялық ахуал туады.

 Ынтымақтастық та топқа бөлінеді






Ынтымақтастық та топпен талқылай отырып жауап береді

Коуч тақырып бойынша презентацияны түсіндіреді Мұғалімдер тақырып аясында ой түйеді


Ынтымақтастықта жұмыс істеу, жауапкершілікті сезіну


Топтар  Lesson Study-дің кезеңдерін түсіндіреді,  өзара талдайды

Топтар өзара бағалау   жүргізеді



« Екі жұлдыз, бір тілек»




Блоб ағашының суреті




Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!