СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Разработка урока по теме: "Париж-столица Франции" (7 класс)

Нажмите, чтобы узнать подробности

Просмотр содержимого документа
«Разработка урока по теме: "Париж-столица Франции" (7 класс)»

PARIS EST LA CAPITAL DE LA FRANCЕ



Урок № 26

М/м №76

Тип уроку: А-П

Підтема: «Прогулянка по Парижу»

Мета:

- практична: навчити учнів будувати міні-діалоги за темою; використовувати знання, отримані при вивченні теми;


- освітня: закріпити навички будування питань зі зворотом est-ce que та відповідей на питання;

- розвивальна: розвивати вміння самостійної роботи з текстом;

- виховна:формувати пізнавальний інтерес до вивчення французької мови.


Обладнання уроку: мультимедійна дошка, граматична таблиця побудови питань, схема Парижу, фотографії Парижу, підручник, дошка, різноколірна крейда.


Хід уроку

І. Початок уроку

1. Організаційний момент.

- Bonjour, mes amis! Ravie de vous voir. Comment allez-vous? Etes-vous de bonne humeur? Tout va bien? Alors, commençons notre leçon.

2. Тема та мета уроку.

-Aujourd’hui nous allons faire une premenade au bord d’un bateau-mouche sur la Seine à Paris. J’espère vous serez impressionnés de voyage et composerez des dialogues interessants avec vos camarades de classe.

3. Фонетична зарядка.

-Répétez après moi: mon, ton, son, bon, non, bonbon;

vent, dans, temps, France;

pain, rien, enfin, combien;

un, brun, chacun.

Le titi vient en tituban.

Didon dina, dit-on, du dos d’un dodu dindon.


ІІ. Основна частина уроку

1.Актуалізація опорних знань: перевірка домашнього завдання с.153 впр.3, побудова відповідей на питання після тексту с.153 впр. 2.

2. Побудова загальних та спеціальних питань до тексту зі зворотом est-ce que за схемою:

Quand

Comment

Pourquoi est-ce que le sujet le prédicat ?

Combien

4.Побудова міні-діалогів в парах с.153 впр.6.


ІІІ. Заключна частина уроку

  1. Підбиття підсумків уроку.

  2. Домашнє завдання с.153 впр. 7.



М/м № 77

Тип уроку: С-У.


Хід уроку

І. Початок уроку

1. Організаційний момент, тема та мета уроку:

- Où préférez-vous vous reposer: dans un parc où dans un bois? Vous aimez la nature, n’est-ce pas? Maintenant vous avez de la chance de visiter les parcs, les bois et les jardins de Paris et choisir le lieu d’un repos préféré.


ІІ. Основна частина уроку

1. Робота з планом Парижу – парки та сади міста.

  1. Самостійне читання тексту с.154 впр. 1.

3. Перевірка розуміння тексту с.155 впр.2, 3, с. 156 впр.4.

4. Тренування навичок аргументувати свій вибір за зразком с. 156 впр. 5, 6:


а) Je veux me reposer pendant le week-end. Je choisirai ... parce que ... .


b) J’invite mon ami(e) pour le repos dans un parc (un bois) de Paris. Parce que ... .


ІІІ. Заключна частина уроку

1.Підбиття підсумків уроку.

2. Домашнє завдання с.156 впр.7



М/м № 78

Тип уроку: К-Р.


Хід уроку


І. Початок уроку

1. Організаційний момент, тема та мета уроку.

- Cette leçon est dernière. Nous finissons à étudier le thème “ Paris est la capitale de la France”. Vous avez de la possibilité de vous controler et systématiser vos connaissances de Paris.


ІІ. Основна частина уроку

1. Узагальнення матеріалу: опитування учнів с.157 впр.1.

- Tout d’abord c’est interrogatoire. Vous pouvez répondre par un où quelques mots.

2.Самостійна робота: «Педагогічний програмний засіб «Спілкуймося французькою мовою», 7 клас».


ІІІ. Заключна частина уроку

1. Підбиття підсумків уроку.

2. Оформити колаж «Види Парижу».





Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!